Az Érsekújvár lemosta a Tapolcsányt a pályáról

Közzétéve 2013.8.27 | Redakce
NOVÉ ZÁMKY - Az újváriak teljes négy formációval utaztak el Nagytapolcsányba. Pályára lépett Michal Šiška hátvéd is, aki próbajátékon van. A papírforma újvári győzelmet jósolt, amit csapatunk alá is támasztott, Erik Čaládi mesterhármasával többek között, 8:2-es győzelmet arattunk.
Előkészületi, kedd 2013.8.27, 17:30

HC Topožčany

2:8

(1:1, 1:4, 0:3)

Gólszerzők: Kytnár, Mihálik - Čaládi 3, Ružička, Pavešic, Dubec, Kowalczyk, Štefanka O.

Hipík - Kopecký, Giručan, Drahovský, Bednárik, Kžačanský, Kutňanský, Kasana, Tvrdík, Mihálik D., Mihálik M., Košecký, Gál., Grman, Kytnár

Chovan (Krajčovič) - Sucharda, Pavešic, Zajac, Šiška, Baron, Kowalczyk, Štepánek, Hrudík- Čaládi, Štefanka M., Uram, Ružička, Uhnák, Štefanka O., Dubec, Nagy, Podstavek, Púchovský, Korytko, Kraus

A vezetést a hazaiak szerezték meg a meccsen Kytnár révén, de a szünet előtt még képesek voltak válaszolni a zöld-fehérek. Így döntetlen állással mehettek a felek szünetre.

A második játékrésztől azonban már csak 1 csapat volt a pályán, és azok a vendégek voltak, akik egy bekapott gól mellett négyszer vették be ellenfelük hálóját.

A harmadik harmadban még tovább növeltük előnyünket, Erik Čaládi megszerezte az új évad első mesterhármasát. Először talált be a szezonban Ondrej Štefanka, és Kowalczyk is. A mérkőzést tehát fölényesen, 8:2 arányban nyerte meg az Érsekújvár csapata. A hazaiak első góljának szerzője Kytnár, tavaly még a KHL-es Slovan keretében szerepelt.