Egygólos vereség Liptón

Közzétéve 2019.2.17 | Róbert Balogh
LIPTÓSZENTMIKLÓS — Február 17-én, az MHk 32 Liptovský Mikulᚠotthonában lépett jégre az MHC Nové Zámky csapata. Egy igencsak vérszegény meccsen, végül egygólos vereséget szenvedett az érsekújvári csapat. A mérkőzés egyetlen találatát a 29-ik percben Jakub Sukež lőtte emberelőnyben. Mivel a DVTK is kikapott Poprádon, továbbra is hétpontos előnnyel őrzi hatodik helyét az Érsekújvár. Legközelebb egy hét múlva vasárnap, Besztercebányán lép jégre az érsekújvári csapat.
52. forduló, vasárnap 2019.2.17, 17:00

MHK32 Lipt.Mikuláš

1:0

(0:0, 1:0, 0:0)

Gólok és gólpasszok: 29. J. Sukež. Játékvezetők: Babic, Orolin – Vincze, Šoltés. Kiállítások: 2:3 két percre, 10p.Števuliak (LIM) palánkra lökésért. Emberelőny: 1:0. Emberhátrány: 0:0. Nézőszám: 860. Kapura lövések: 23:34.

Šimko – Kurali, Suchý, Nádašdi, Nemec, Bača, Mezovský, Fereta, Droppa – Nechaj, Ro. Huna, Ri. Huna – J. Sukež, Oško, Uram – Žiak, Tamáši, Vybíral – Števuliak, Piatka, Uhrík.

Košarišan – Zako, Hain, Novák, Ordzovenský, Kudla, Hatala, Andersons, Henderson – Jurík, Zbořil, H. Ručkay – Šimun, Urban, Bajtek – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Rogoň, Fábry, Ondrušek.