Egygólos vereség a MAC otthonában

Közzétéve 2018.11.18 | Róbert Balogh
BUDAPEST— Az MHC legénysége vasárnap este a Tüskecsarnokban lépett jégre, ahol egygólos vereséget szenvedett a MAC Újbuda csapatától. A mérkőzés érsekújvári góllal kezdődött, amit a 9-ik percben Urban szerzett emberelőnyben, majd 24 másodperccel később Nagy egyenlített. A 16-ik percben Klempa lövésével a vezetést is megszerezte a hazai gárda, amit a második harmadban újfent Klempa réven már kettőre növelt a MAC együttese. A záró harmad 54-ik percében Fábry és Kudla jóvoltából 18 másodperc alatt kiegyenlített az Érsekújvár, de az utolsó szó Odnogának köszönhetően a hazai csapaté volt, így végül a mérkőzést egy góllal Majoross Gergely csapat nyerte.
23. forduló, vasárnap 2018.11.18, 17:30

MAC Budapest

4:3

(2:1, 1:0, 1:2)

Gólok és gólpasszok: 9. Nagy (Terbócs), 16. Klempa (Dudás, Dansereau), 30. Klempa (Nagy, Brown), 57. Odnoga (Nagy, Terbócs) – 9. Urban (Kudla, Bajtek), 54. Jakúbek (Fábry), 54. Kudla. Játékvezetők: Jonák, Novák – Šefčík, Synek Kiállítások: 3:4 két percre, Nejezchleb (N. Zámky) 10 perc fegyelmi. Emberelőny: 2:1. Emberhátrány: 0:0. Nézőszám: 570. Kapura lövések: 41:32.

Bálizs (Rajna) – Negrin, Dudás, Burt, Fejes, Pozsgai, Bugár, Kreisz – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Nagy, Terbócs – Szabad, Majoross, Szigeti.

Košarišťan (Glosár) – Kudla, Andersons, Henderson, Hain, Hatala, Ordzovenský Slávik – Štrauch, Urban, Bajtek – Jurík, Zbořil, Rogoň – Nejezchleb, Jakúbek, Štumpf – Linet, Fábry, Ondrušek.