Sima érsekújvári győzelem a Dukla otthonában

Közzétéve 2018.11.17 | Róbert Balogh
TRENCSÉN — A Tipsport liga 22-ik fordulójában Trencsénben lépett jégre az Érsekújvár, ahol kiváló játékkal, sima négygólos győzelmet arattak az újvári fiúk. Az MHC legénysége hatvan percen keresztül magabiztos, jó teljesítményt nyújtott, szép gólokat lőtt, s végül megérdemelten gyűjtötte be a három pontot. Košarišťan kapus újfent remekül védett, aki már az idei ötödik bajnoki meccsét hozta nullára.
22. forduló, péntek 2018.11.16, 18:00

Dukla Trenčín

0:4

(0:1, 0:1, 0:2)

Gólok és gólpasszok: 19. Ondrušek (Ľ. Buc, Slávik), 40. Urban (Jurík), 50. Štrauch (Bajtek, Kudla), 54. Urban (Kudla, Štrauch). Játékvezetők: Jonák, Adamec – Kacej, Frimmel. Kiállítások: 5:7 két percre, 10p.Ölvecky (TRE) fejre támadásért, 10p.Novák (MHC) a játékvezető támadásáért. Emberelőny: 0:1. Emberhátrány: 0:1. Nézőszám: 2943. Kapura lövések: 30:25.

Valent – Krejči, Rýgl, Holenda, Bohunický, Kovář, Gula, Luža – Sojčík, Ölvecký, Radivojevič – M.Hecl, Sádecký, Bartovič – J.Švec, Bližňák, T.Varga – O.Mikula, R.Dlouhý, D.Hudec – J.Pardavý ml.

Košarišťan – Andersons, Kudla, Hain, Henderson, Ordzovenský, M.Novák, Hatala – Bajtek, T.Urban, Štrauch – Rogoň, Fábry, J.Jurík – Štumpf, Jakúbek, Nejezchleb – Slávik, Ondrušek, Ľ.Buc

Peter Orémus, a Dukla Trenčín vezetőedzője: "Az érsekújvári csapat ma mindenben jobb volt, ezért teljesen megérdemelt a győzelmük. Jelenleg bonyolult helyzetben vagyunk, de nem szabad lehajtani a fejünket és mindenkinek azon kell dolgozni, hogy már a következő vasárnapi meccsen jobb eredményt érjünk el."

Milan Jančuška, az MHC Nové Zámky vezetőedzője: "Minőségi jó játékot mutattunk, jól korcsolyáztunk, kiválóan kombináltunk, és a párharcokat is megnyertük. Nagyon jól felkészültünk erre a meccsre, és örülök, hogy a játékosaim mindent úgy teljesítettek, ahogy akartam."