Sima érsekújvári győzelem született Újpesten

Közzétéve 2018.9.25 | Róbert Balogh
ÚJPEST — Szeptember 25-én Budapesten lépett jégre az érsekújvari csapat, ahol a Visegrádi kupa keretében az Újpest legénysége fogadta vendégül az MHC Nové Zámky csapatát. A mérkőzés érsekújvári fölényt hozott, amelyen végig Milan Jančuška tanítványai domináltak. Az összecsapás már az első harmadban eldőlt, amikor öt gólt ütött az újvári gárda. A meccs hátralévő két harmadában tovább növelte az előnyét a vendégcsapat, és az utolsó percig a kezében tartotta a mérkőzést. A kilenc gólon kívül, 5-6 alkalommal a kapuvas mentette meg az újpestieket a további góloktól. Ez volt sorozatban az Érsekújvár negyedik győzelme a Visegrád kupában.
VSC4, kedd 2018.9.25, 18:00

Újpest

4:9

(2:5, 1:3, 1:1)

Gólok és gólpasszok: 8. Kovacs, 9. Schmal, 34. Pokornyi, 45. ? – 5. Bajtek, 9. Fábry, 14. Jurík, 16. Štrauch, 17. Zbořil, 21. Ručkay, 29. Hain, 33. Hain, 53. Zbořil. Játékvezetők: Kókai Márk, Babic Vladimir - Váczi Dávid, Pálkövi Botond György

Glosár - Andersons, Kudla, Hain, König, Ordzovenský, Novák, Hatala – Nejezchleb, Hruška, Štrauch – Jurík, Zbořil, Ručkay – Rogoň, Videlka, Bajtek – Ondrušek, Fábry, Jakúbek