Egygólos siker a Fradi ellen

Közzétéve 2018.9.4 | Róbert Balogh
ÉRSEKÚJVÁR — Szeptember 4-én a Ferencváros csapatát fogadta vendégül az érsekújvári gárda. Ezúttal a Visegrád kupa újabb fordulója volt műsoron. Az MHC csapata szoros csatában végül egy góllal verte a budapesti gárdát, és begyűjtötte harmadik győzelmét a kupáért vívott harcban. Az érsekújváriak kilenc ponttal vezetik a tabellát.
VSC3, kedd 2018.9.4, 18:30

4:3

(2:1, 1:1, 1:1)

Ferencváros

Gólok és gólpasszok: 2.Ručkay (Hain, Zako), 11.Štrauch (Hruška, Zako), 35.Videlka (Bajtek), 42.Ručkay (Zbořil) - 7.Tóth A. (Nagy G., Rantanen), 37.Switzer (Fitzgerald), 54.Pavuk (Fitzgerald, Kärmeniemi). Játékvezetők: Bachúrik Jozef, Druga Norbert - Cegáň Tomáš, Frimmel Róbert. Kiállítások: 3:5 két percre. Emberelőny: 0:1. Emberhátrány: 0:0. Nézőszám: 476. Kapura lövések: 36:29

Košarišan - Kudla, Andersons, Štrauch, Hruška, Trnka - Zako, Hain, Jurík, Zbořil, Ručkay - Novák, Ordzovenský, Rogoň, Videlka, Bajtek - Hatal, König, Ondrušek, Fábry, Slávik.

Ferencváros

Arany - Rantanen, Kärmeniemi, Tóth A., Nagy G., Walls - Jászai, Hegyi, Fitzgerald, Switzer, Pavuk - Sarcia, Dósa, Tóth G., Roczanov, Tóth Ri. - Boros, Lengyel, Tóth Re., Farkas, Rafaj.

A hazai csapat már a második perben megszerezte Henrich Ručkay révén a vezetést, majd öt perccel később Tóth Adrián lepte meg Košarišan kapust. A többet támadó hazai csapat a tizenegyedik perben Štrauch találatával újfent átvette a vezetést, s amikor Videlka felső sarkas találatával már kettővel vezetett a hazai gárda, eldőltnek látszódott a mérkőzés. A második játékrész végén a Fradi újfent felállt és a 37-ik percben Switzer találatával visszahozta a reményeket. A záró harmad első percében Ručkay belőtte a negyedik hazai gólt, amire az 54-ik perben Pavuk Attila a meccs egyetlen emberelőnyös góljával válaszolt, ami egyben a találkozó utolsó találata volt.