A prostějovi csata a záró harmadban dőlt el

Közzétéve 2018.8.22 | Róbert Balogh
PROSTĚJOV — Kedd este felkészülési meccset játszott Prostějovban az érsekújvári gárda. Az első két harmadban kétgólos előnyre tett szert Milan Jančuška legénysége, majd a záró felvonás nem várt fordulatot hozott. A hazai gárda az utolsó húsz percben sorozatban négy gólt lőtt az újvári csapatnak és megnyerte az összecsapást.

F6, kedd 2018.8.21, 17:00

LHK Prostějov

5:3

(0:2, 1:1, 4:0)

Gólok és gólpasszok: 30. Nouza (Divšek, Žálčík), 43. Švarc (Divíšek), 45. Račuk (Foltýn), 54. Žálčík (Zdráhal, Luňák), 57. Divíšek – 2. Jurík (Andersons), 18. Rzavský (Andersons), 33. Hruška (Juraško, Pospíšil) Kiállítások: 6:9 két percre. Emberelőny: 2:0. Emberhátrány: 0:0. Nézőszám: 740.

Štůrala (Neužil) – Zdráhal, Kolář, Havlík,. Bažant, Mikliš, Foltýn, Chujas – Starý, Divíšek, Nouza, Dvořáček, Venkrbec, Račuk, Luňák, Karpov, Žálčík, Krejčiřík, Matys, Švarc, Zabloudil, Liška, Krejčí.

Tsaregorotsev (Košarišan) – Juraško, Hain, Rogoš, Hruška, Pospíšil, Andersons, Khafizov, Rzavský, Zbořil, Štrauch, Videlka, Hatala, Ordzovenský, Konig, Bajtek, Fabry, Janáč, Jurík, Ondrušek, Ručkay.