Egygólos vereséggel zártuk a Zubr kupát

Közzétéve 2018.8.17 | Róbert Balogh
PŘEROV — Az érsekújvári gárda csütörtök délután fél négytől a Zubr kupa utolsó mérkőzésére korcsolyázott ki. Az ellenfél ezúttal a Dukla Jihlava legénysége volt, amely végül egygólos győzelmet aratott Milan Jančuška csapata ellen. Az érsekújváriak góljait David Videlka és Henrich Ručkay szerezték. Az utolsó percben kapus nélkül próbálkozott egalizálni az Érsekújvár, de az eredmény már nem változott. A szoros vereség ellenére sikeresnek mondható a morvaországi kirándulás, hiszen minőségi cseh csapatokkal mérkőztünk, és nem vallott szégyent a csapatunk. Értékes győzelmet arattunk az extraligás Zlín otthonában, majd a házigazda Přerovot is legyőztük a szétlövésben. A tornán összesen 5 pontot gyűjtött be az MHC, amivel végül a kiváló második helyet szerezte meg az érsekújvári gárda. Legközelebb augusztus 21-én Prostějovban játszik felkészülési meccset az MHC Nové Zámky csapata.
F5, csütörtök 2018.8.16, 15:30

Dukla Jihlava

3:2

(2:0, 0:1, 1:1)

Gólok és gólpasszok: 5. Pekr (Skořepa), 9. Čermák (Štebih, Osmík), 44. Pekr (Štebih, Anděl) - 29. Videlka (Rogoň), 54. H. Ručkay (Hruška) Játékvezetők: Kašík, Obadal – Lukš, Novotný. Kiállítások: 5:6 két percre. Emberelőny: 1:0. Emberhátrány: 0:0.

Brož (Lundström) – Štindl, Pohl, Suchánek, Vála, Kajínek, Štebih, Mareš, Pospíchal – Dostálek, Zeman, Čachotský – Anděl, Skořepa, Pekr – Harkabus, Osmík, Čermák – Půža, Hlinka, Jiránek

Tsaregorodtsev (Košarišan) – Juraško, Andersons, Zako, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Pospíšil, Hruška, H. Ručkay – Štrauch, A. Zbořil, Jurík – Bajtek, Videlka, Rogoň – Janáč, Fábry, J. Ručkay