A přerovi csatát az Érsekújvár nyerte

Közzétéve 3 nappal ezelőtt | Róbert Balogh
PŘEROV — A Zubr kupa második mérkőzésén szoros csatát vívott az érsekújvári gárda a hazai HC Zubr Přerov csapata ellen. A mérkőzés nagy részében Milan Jančuška tanítványai voltak az aktívabbak, akik a 22-ik percben Novák és Rogoň góljaival már 2-0-ra vezettek. A hazai gárda a második játékrész derekán két gyors találattal egalizált, majd a záró harmadban le föl támadtak a csapatok. A hajrában az újváriak voltak közelebb a győztes gólhoz, de a döntés végül a szétlövésben született meg Adam Zbořil találatával. Holnap 15:30-tól a Dukla Jihlava ellen zárjuk a Zubr kupát.
F4, szerda 2018.8.15, 18:00

HC Přerov

2:3 bü

(0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)

Gólok és gólpasszok: 29. M.Zbořil (Novotný, Procházka), 31. Kratochvil (Gago) – 16. Novák (Videlka), 22. Rogoň (Videlka), döntő büntető A.Zbořil Játékvezetők: Obadal, Přikryl – Lukš, Novotný. Kiállítások: 4:5 két percre. Emberelőny: 1:1. Emberhátrány: 0:0. Nézőszám: 729.