Kétpontos érsekújvári siker Liptón

Közzétéve 2017.12.26 | Róbert Balogh
LIPTÓSZENTMIKLÓS — Karácsony második napján Liptószentmiklóson lépett jégre az érsekújvári gárda, ahol kiegyenlített meccsen végül a hosszabbításban harcolta ki Lubina mester legénysége a győzelmet. A döntő találatot Michal Novák szerezte a ráadás utolsó percében. A mérkőzésen remekül játszott Eduard Šimun, aki mesterhármast ért el. Ezzel a győzelemmel 34-re növelte pontjai számát a HC legénysége, és elfoglalta a nyolcadik helyet a tabellán. Legközelebb december 28-án a HK Poprad együttesét fogadja vendégül az Érsekújvár.
30. forduló, kedd 2017.12.26, 17:00

MHK32 Lipt.Mikuláš

3:4 hu

(0:1, 2:2, 1:0 - 0:1)

Gólok és gólpasszok: 33. Langhammer (Suchý, Kuráli), 34. Števuliak (Tabaček, Langhammer), 52. Huna (Sukež, Rapáč) – 6. Šimun (Zbořil, Saulietis), 27. Šimun (Saulietis, Zbořil), 37. Šimun, 65. Novák (Novotný, Lantoši). Játékvezetők: Lauff, Kalina – Bogdaň, Kollár. Kiállítások: 1:5 két percre. Emberelőny: 2:0. Emberhátrány: 0:0. Nézőszám: 1000. Kapura lövések: 32:27.

Košarišan – Gründling, Pacalaj, Suchý, Kuráli, Mezovský, Tabaček, Moravčík, Nádašdi – Števuliak, Langhammer, Huna – Laco, Piatka, Rapáč – J. Sukež, M. Sukež, Kriška – Vybíral, Lištiak, Žiak.

Baroš – Salija, Látal, Plašil, Novák, Hruška, Jass, Šimek, Vidovič – Cetkovský, Novotný, Lantoši – Saulietis, Šimun, Zbořil – Lorraine, Škoda, Gratton – Fábrym Varga, Hřebejk.

Pavol Paukovček, az MHK 32 Liptovský Mikulᚠvezetőedzője: „A mérkőzésről a második harmad döntött, amikor nyomás alatt tartottuk az ellenfelünket. Sikerült két gólt szereznünk és egy érdekes gólt kapnunk. A hosszabbításban kaptunk egy gólt, amit nem fogok kommentálni.”

Ladislav Lubina, a HC Nové Zámky vezetőedzője: „Nagyon rövid leszek. Nem tudom, mit gondoljak erről a mérkőzésről, ezért nem is fogom kommentálni.”