A Visegrád Kupa elődöntőjébe a Fehérvár jutott

Közzétéve 2017.10.11 | Róbert Balogh
SZÉKESFEHÉRVÁR — Október 10-én Székesfehérváron lépett jégre a HC Nové Zámky együttese, ahol a Visegrád Kupa-negyeddöntő visszavágó mérkőzését rendezték. A gólnélküli első harmad után, a második játékrészben Érdély és Vizi góljaival kétgólos előnyre tett szert a fehérvári gárda, majd a záró felvonásban Manavian két találatával 4-0 lett a vége, így összesített 8:5-ös gólaránnyal a fehérvári gárda jutott az elődöntőbe.
VK6, kedd 2017.10.10, 18:45

Fehérvár AV19

4:0

(0:0, 2:0, 2:0)

Gólok és gólpasszok: 29.Erdély (Harty), 35.Vizi (Latendresse, Luttinen), 54.Manavian (Music), 60.Manavian (Latendresse, Lovecchio) Játékvezetők: Kincses Gergely, Jonák Peter - Nagy Attila. Kiállítások: 5:8 két percre. Emberelőny: 1:0. Emberhátrány: 0:0. Nézőszám: 1988. Kapura lövések: 29:21.

Rajna (Kornakker) - Uotila, Vidmar, Kiss, Latendresse, Luttinen - Harty, Manavian, Erdély, Hári, Vincze - Stipsicz, Szabó D., LoVecchio, Szita, Music - Jyrkkiö, Vizi, Szabó P., Sárpátki, Reisz.

Romančík (Kováč) - Plášil, Jass M., Jass K., Raenko, Šimun - Prapavessis, Salija, Špirko, Zbořil, Cetkovský - Hain, Hruška, Dubinin, Lantoši, Varga - Deyl, Šimek, Tibenský, Fábry, Klenko.