Egygólos győzelem a Havířov ellen

Közzétéve 2 nappal ezelőtt | Róbert Balogh
ÉRSEKÚJVÁR — Augusztus 15-én újabb felkészülési meccsre került sor az érsekújvári jégcsarnokban, ezúttal a cseh HC AZ Havířov legénységét fogadtuk vendégül.

A gólnélküli első harmad után a második játékrész 30-ik percében szakadt meg a gólcsend, amikor Zbořil kemény lövése kipattant a kapusról, ám Schultz épp jó helyen volt, nem tétovázott, és megszerezte a vezetést. Egy perccel a vezető gól után Gřeš révén gyorsan kiegyenlítettek a vendégek. A harmad második felében emberelőnybe kerültek az érsekújváriak, amit Kuchkin szépségdíjas felsősarkas góljával ki is használtak, s mivel a záró harmad már nem hozott több gólt, Kuchkin találata egyben a meccs győztes gólja volt. A mai összecsapáson nem ment úgy a góllövés, mint az első két mérkőzésen. Dicséretet érdemel az érsekújváriak hálóőre Kováč, aki remekül védett, és nemegyszer bravúrokkal hárította a vendégek helyzeteit.

Legközelebb már a Visegrádi kupán mutatkozik be a csapatunk, mégpedig augusztus 18-án a budapesti Tüskecsarnokban, ahol a MAC Budapest csapatával méri össze az erejét.

FEL4, kedd 2017.8.15, 18:30

2:1

(0:0, 2:1, 0:0)

AZ Havířov

Gólok és gólpasszok: 30.Schultz (Zbořil), 36.Kuchkin (Raenko, Novotný) - 31.Gřeš (Sikora) Játékvezetők: Druga Norbert, Bachúrik Jozef – Konc Daniel ml., Hronský Tomáš. Kiállítások: 4:4. Emberelőny: 1:0. Emberhátrány: 0:0.

Kováč (Romančík) – Plašil, Dudas, Raenko, Novotný, Kuchkin – Kanarsky, Salija, Cetkovský, Varga, Lantoši – Kovačevič, Chovan, Zbořil, Dubinin, Schultz – Tibenský, Šimun, Fábry.