Egygólos érsekújvári győzelem a Tüskecsarnokban

Közzétéve 2017.8.19 | Róbert Balogh
BUDAPEST — Augusztus 18-án a budapesti Tüskecsarnokban lépett jégre a HC Nové Zámky együttese, ahol a MAC Budapest legénysége fogadta vendégül csapatunkat. Az érsekújváriak számára ez volt a nyitómeccs a Visegrád kupa tornán. Kiegyenlített mérkőzésen az újvári gárda szerezte meg a vezetést Anatoly Raenko révén a 14-ik percben, majd egy perccel később Nagy Gergő talált be Romančík hálójába. A középső harmad 23-ik percében Dominik Rehák találatával újfent megszerezte az újvári gárda a vezetést, ám a záró harmad már nem hozott újabb gól, így végül értékes győzelemmel utazhatott haza Štefan Mikeš legénysége.

VK1, péntek 2017.8.18, 19:00

MAC Budapest

1:2

(1:1, 0:1, 0.0)

Gólok és gólpasszok: 14.Nagy G. (Klempa, Majoross), - 14.Raenko (Dudas), 23.Rehák (Lantoši) Játékvezetők: Kincses, Babic - Németh, Nagy. Kiállítások: 6:0. Emberelőny: 0:0. Emberhátrány: 0:0. Kapura lövések: 23:36.

Bálizs (Arany) - Macaulay (A), Garát (A), Nagy G., Klempa, Majoross - Mestyán, Kovács, Dansereau, Nagy K., Somogy - Fejes, Cunningham, Keresztúry, Brown, Jokila - Molnár, Pozsgai (C), Terbócs, Tóth, Orbán.

Romančík (Pavlas) - Dudas, Prapavessis, Novotný (C), Kuchkin, Raenko - Salija (A), Kovačevič, Schultz, Cetkovský, Varga - Chovan Plašil, Dubec, Lantoši, Rehák - Hain, Šiška, Šimun, Fábry, Tibenský (A).