Parádés játékkal öt góllal vertük a Detvát

Közzétéve 2017.8.11 | Róbert Balogh
ÉRSEKÚJVÁR — Péntek este az idei szezon második felkészülési meccse volt műsoron az érsekújvári csarnokban. Ezúttal a Tipsport liga újonca a HC 07 Detva látogatott Érsekújvárra. A mérkőzés első percétől nyomást gyakorolt Mikeš mester legénysége, s helyenként parádés akciókkal szórakozta a közönséget. A szurkolók már a második percben hazai gólt ünnepelhettek Šimun pontos találata után, majd a hetedik percben Rehák közelről helyezte a halóba Lantosi remek passzát. A harmad utolsó találatát Varga lőtte. A középső játékrész 32-ik percében Raenko szépségdíjas góljával már négyel vezettek a hazaiak, majd a záró harmadban újfent Raenko volt eredményes. A vendégeknek végül összejött a becsület gól, öt perccel a vége előtt Surový volt eredményes. A meccs utolsó találatát Raenko szerezte, aki mesterhármassal mutatkozott be az érsekújvári közönségnek.
FEL2, péntek 2017.8.11, 19:00

6:1

(3:0, 1:0, 2:1)

HC07 Detva

Gólok és gólpasszok: 2.Šimun (Dubec, Zbořil), 7.Rehák (Lantoši), 15.Varga (Šimek), 32.Raenko (Novotný, Šimek) 49.Raenko (Varga), 57. Raenko (Šimek)- 55.Surový. Játékvezetők: Bachúrik Jozef, Druga Norbert. - Hronský Tomáš, Kúdelová Michaela. Kiállítások: 1:4 két percre. Emberelőny: 0:0. Emberhátrány: 0:0.

Kováč (Romančík) – Plašil, Dudas, Cetkovský, Dubinin, Schultz – Kanarsky, Šimek, Raenko, Novotný (A), Varga – Dovgan, Chovan ©, Piačka, Rehák, Lantoši – Orbán, Hain, Dubec (A), Šimun, Zbořil.