Sima győzelem a Fradi ellen

Közzétéve 2017.8.10 | Róbert Balogh
ÉRSEKÚJVÁR — Augusztus 10-én a szezon első felkészülési mérkőzésén a Ferencváros gárdáját fogadta vendégül az érsekújvári csapat. Štefan Mikeš legénysége az első perctől dominált a jégen, s végig mezőnyfölényben játszott. A szezon első gólját a 13-ik percben a fiatal Kovács szerezte, majd a 22-i percben Lantoši szólója után már kettővel vezetett az Újvár. Ezután Tibenský duplázott, s végül a végeredményt Klenko állította be a 48-ik perc végén. A hazai kapuban Romančík kezdett, majd a meccs közepén Pavlas állt be, aki szintén hárította az összes lövést, így a Fradi lőtt gól nélkül utazik vissza Budapestre. Holnap a Detva csapatát fogadja vendégül az érsekújvári gárda, amely már teljes erőben lép jégre a Tipsport liga újonca ellen.
FEL1, csütörtök 2017.8.10, 19:00

5:0

(1:0, 2:0, 2:0)

Ferencváros

Gólok és gólpasszok: 13.Kovács (Vydúrek), 22.Lantoši (Šimek), 39.Tibenský (Šimek, Vidovič), 47.Tibenský (Zbořil), 48.Klenko (Kuzmin). Játékvezetők: Bachúrik Jozef, Druga Norbert. - Hronský Tomáš, Kúdelová Michaela. Kiállítások: 4:3 két percre. Emberelőny: 0:0. Emberhátrány: 0:0.

Romančík (30.Pavlas) – Šiška (A), Vidovič, Tibenský, Šimun, Zbořil – Šimek, Bílek, Lantoši, Piačka (A), Fábry Š – Kuzmin, Bozhko, Slávik, Klenko, Matejov – Trávniček, Gábor, Šuba, Kovács, Vydúrek.