Az Érsekújvár Nyitrán kezdi a rájátszás csatáit

Közzétéve 2018.3.14 | Róbert Balogh
ÉRSEKÚJVÁR — Elérkeztünk a szezon legizgalmasabb szakaszához. Március 15-én elkezdődnek a rájátszás csatái, megkezdődik a harc a bajnoki címért. Az érsekújvári csapat csütörtökön, Nyitrán kezdi meg a szereplését, ahol 18:00 órakor kezdődik a negyeddöntő első összecsapása.

Az alapszakasz az utolsó fordulóig izgalmas volt az érsekújvári szurkolók számára, hiszen épp Nyitrán, megyei derbin dőlt el, hogy a HC Nové Zámky együttese ott lesz a legjobb nyolc csapat között a rájátszásban. Mint ismeretes 3-2-es győzelmet harcoltak ki a Zobor alatt Miroslav Mach tanítványai, akik az alapszakasz hajrájában, sorozatban három győzelmet arattak rendes játékidőben, amivel bebizonyították, hogy a negyeddöntő párharcaiban is sikeresek lehetnek.

A HK Nitra csapata, amely nem az elvárások szerint kezdte az idei szezont, végül 112 ponttal az alapszakasz győztese lett. A csapat teljesítménye Antonín Stavjaňa érkezése után javult meg, és elmondható, hogy megérdemelten nyerték az alapszakaszt, igaz a három utolsó mérkőzés nem a szurkolók elképzelése szerint végződött, főleg a gyetvai vereség volt váratlan.

A rájátszás meccsei már teljesen másról szólnak, amelyek kiélezett csatákat hoznak a csapatok között, hiszen a bajnoki cím a tét. A Nyitra-Érsekújvár párharc, egyben egy nagy megyei derbi is, amelyet óriási érdeklődés előz meg mindkét szurkoló táborban, és várhatóan megtelt lelátók előtt zajlanak a csaták. A Nyitra ellen mindig jó teljesítményt nyújtott az Érsekújvár, és az idei szezonban sem volt ez másképp, hiszen hat meccsből, három alkalommal győztek az újvári fiúk. A párharc, amely csütörtökön és pénteken, két mérkőzéssel Nyitrán indul, majd hétfőn és kedden Érsekújvárban folytatódik, teljesen nyílt. A negyeddöntő összes mérkőzése 18:00 órakor kezdődik.

JEGYÁRUSÍTÁS

A 2018. március 19-i és március 20-i, HK Nitra elleni PLAY-OFF mérkőzésekre a következő időpontokban lehet jegyeket vásárolni a téli stadion pánztáraiban:

2018.március 16-án, pénteken 16:00-18:00 között

2018.március 17-én, szombaton 15:00-17:00 között

2018.március 18-án, vasárnap 15:00-17:00 között

2018.március 19-én, hétfőn 15:30-tól az első meccs kezdetéig

2018. március 20-án, kedden 15:30-tól a második meccs kezdetéig

A bérlet tulajdonosok előnyt élveznek az alapszakaszban elfoglalt helyükre, de csak abban az esetben, ha vasárnapig vásárolnak jegyet. Hétfőtől minden hely szabaddá válik.

Jegyek egységára: 10,- €